2019 Memoriál Jaroslava Benku

Vytlačiť

    Telovýchovná jednota Družstevník Oravská Poruba v spolupráci s Obecným úradom v Oravskej Porube usporiadali dňa 28.12.2019 tradičný turnaj v stolnom tenise. Turnaj sa poriada na uctenie pamiatky dlhoročného starostu, zanieteného stolného tenistu a výborného kamaráta Jaroslava Benku.
    V priestoroch kultúrneho domu v Oravskej Porube sa uskutočnil už 7. ročník za účasti žiakov, tenistov hrajúcich súťaže a neregistrovaných hráčov. Turnaj bol poriadaný hlavne pre občanov Oravskej Poruby, pozvaní boli aj stolní tenisti z Istebného a niekoľkí hostia. Nad organizáciou turnaja dozeral hlavný organizátor p. Július Sitár. Hlavným rozhodcom bol p. Grobarčík z Istebného. O žalúdky zúčastnených sa postaral výbornou fazuľovicou p. Peter Gonda.
    Na stoloch prebiehali zaujímavé zápasy rôznej kvality, ale bojovnosť bola u všetkých príkladná. Zápolenia vyvrcholili finálovým zápasom registrovaných medzi A. Hankom a P. Becom z Veličnej. Celkove sa zúčastnilo 16 žiakov, 22 neregistrovaných a 11 registrovaných hráčov.

Výsledky:

ŽIACI:

1. Grobarčík Marek

2. Škuta Štefan
3. Škuta Jakub

NEREGISTROVANÍ:

1. Sopúch Dušan

2. Gálik Kristián
3. Kováčik Tomáš

REGISTROVANÍ:        

1. Hanko Andrej
2. Beca Pavol
3. Záň Adam

FOTOGALÉRIA